arrow

KURUMSAL

Dekorteks Tekstil Ürünleri San.Tic.Ltd.Şti  olarak 2006 yılından bu yanda Türkiye’ de ve Avrupa’da bulunan pek çok firmaya ve kuruluşa iş elbiseleri, pantolon ceket takımlar, yelekler, kabanlar, boy ve askılı tulumlar, su geçirmez ürünler, promosyon ürünleri (şapka, tshirt, bayrak, havlu vs) tasarımı üretimi ve ihracatı konusunda hizmet vermekteyiz.

10 yıllık tecrübesi olan Dekorteks faaliyete geçtiği günden itibaren yeniliğe inanan, sektördeki gelişmeleri yakından takip eden genç bir kadroyla devam eden firmamız müşterilerine iyi ve hızlı hizmet sunma hedefiyle çalışarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hareket etmektedir. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek modern teknolojiyi süratle tesislerine taşıyarak, bugün ülkemizin önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.

Ürünlerimizin her biri kullanıcıların tüm taleplerini karşılayabilmek amacıyla, imalatın her aşamasında, ayrı ayrı kalite kontrolden geçmektedir. Tüm ihtiyaçlara cevap verebilmek adına özgün model, tasarım, kalite, zamanında teslimat, geniş ürün yelpazesi ve müşteri hizmetlerimizde sürekli yenilikler yaparak sektördeki farlılığımızı ortaya çıkarmaya çalışıyoruz.

Üretim kalitesini ISO 9001:2000 Sistem belgesi ile tescilleyen Dekorteks standart ürünlerin yanı sıra müşterilerin özel tasarım ve model isteklerini de bilgisayar teknolojisi ile gerçekleştirmektedir.

Sürekli kendini yenileyen Dekorteks ‘Teknik Tekstil’ konusunda da geniş bilgi ve tecrübeye sahiptir. Tesislerimizde endüstriyel, yüksek görünebilir özellikte, su geçirmez ve nefes alabilir, geç tutuşur,      su ve yağ itici, anti statik ve anti bakteriyel ürünler Avrupa standartlarında üretilmektedir. Bu standartlardan bazıları EN 471 Yüksek Görünebilirlik, EN343 Su geçirmez ağır hava koşulları, EN 533 Geç tutuşurluk, EN1149-1 Antistatik gibi.
Dekorteks müşteri memnuniyeti, beklentiye uygun ürünü, uzun ömürlü, doğru zamanlı, en uygun fiyata, zamanında teslimat ve satış sonrası garanti ve çözüm bulucu prensiplerinden ödün vermemektedir.
 


 
 

İşimiz olan iş elbiseleri ve iş güvenliği konusunda tüm müşterilerimizi hizmetimiz ve ürünlerimizle tam anlamıyla memnun etmek ve beklentileri aşmaya çalışmak.

Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve rakiplerimiz tarafından kalite yarışında yurt içinde olduğu kadar yurtdışında da tanınmak.

Bu hedefimize ulaşmanın en önemli unsuru olarak ekibimiz olduğu düşüncesinden hareketle, personellerimiz için daha iyi bir iş ortamı yaratmak; onların hem kişisel hem de profesyonel anlamda yeteneklerini geliştirmek.

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi daima geliştirerek, her ölçekteki firmanın birlikte çalışmayı isteyeceği ve sağlayacağımız hizmetlerden memnun kalacağı bir şirket olmayı hedeflemektedir.